71V67603S133PFGI jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Renesas Electronics Corporation
Similar
W magazynie: 49
SRAM - synchroniczny, SDR Pamięci IC 9Mbit Równoległe 133 MHz 4.2 ns 100-TQFP (14x14)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
71V67603S133PFGI
Numer produktu DigiKey
71V67603S133PFGI-ND
Producent
Numer produktu producenta
71V67603S133PFGI
Opis
IC SRAM 9MBIT PARALLEL 100TQFP
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Częstotliwość zegara
133 MHz
Opakowanie
Taca
Czas dostępu
4.2 ns
Status części
Aktywny
Napięcie - zasilania
3,135V - 3,465V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)