71V67602S133PFG jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Renesas Electronics Corporation
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 0
Arkusz danych
Alliance Memory, Inc.
Alliance Memory, Inc.
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
SRAM - synchroniczny, SDR Pamięci IC 9Mbit Równoległe 133 MHz 4.2 ns 100-TQFP (14x14)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
71V67602S133PFG
Numer produktu DigiKey
71V67602S133PFG-ND
Producent
Numer produktu producenta
71V67602S133PFG
Opis
IC SRAM 9MBIT PARALLEL 100TQFP
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Interfejs pamięci
Równoległe
Prod.
Częstotliwość zegara
133 MHz
Opakowanie
Taca
Czas dostępu
4.2 ns
Status części
Nieaktualne
Napięcie - zasilania
3,135V - 3,465V
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Temperatura robocza
0°C - 70°C (TA)