71V65603S133PFG8 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Renesas Electronics Corporation
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 0
Arkusz danych
SRAM - synchroniczny, SDR (ZBT) Pamięci IC 9Mbit Równoległe 133 MHz 4.2 ns 100-TQFP (14x14)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
71V65603S133PFG8
Numer produktu DigiKey
800-1855-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
71V65603S133PFG8
Opis
IC SRAM 9MBIT PARALLEL 100TQFP
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Częstotliwość zegara
133 MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Czas dostępu
4.2 ns
Status części
Aktywny
Napięcie - zasilania
3,135V - 3,465V
Temperatura robocza
0°C - 70°C (TA)