71V65603S150PFGI8 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Renesas Electronics Corporation
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 0
Arkusz danych
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
SRAM - synchroniczny, SDR (ZBT) Pamięci IC 9Mbit Równoległe 150 MHz 3.8 ns 100-TQFP (14x14)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
71V65603S150PFGI8
Numer produktu DigiKey
71V65603S150PFGI8-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
71V65603S150PFGI8
Opis
IC SRAM 9MBIT PARALLEL 100TQFP
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Częstotliwość zegara
150 MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Czas dostępu
3.8 ns
Status części
Nieaktualne
Napięcie - zasilania
3,135V - 3,465V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)