71V3578S150PFGI jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Renesas Electronics Corporation
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 72
Arkusz danych
W magazynie: 0
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
SRAM - synchroniczny, SDR Pamięci IC 4,5Mbit Równoległe 150 MHz 3.8 ns 100-TQFP (14x14)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
71V3578S150PFGI
Numer produktu DigiKey
71V3578S150PFGI-ND
Producent
Numer produktu producenta
71V3578S150PFGI
Opis
IC SRAM 4.5MBIT PARALLEL 100TQFP
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Częstotliwość zegara
150 MHz
Czas dostępu
3.8 ns
Status części
Aktywny
Napięcie - zasilania
3,135V - 3,465V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)