71V3578S133PFGI jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Renesas Electronics Corporation
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 72
Arkusz danych
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
W magazynie: 0
SRAM - synchroniczny, SDR Pamięci IC 4,5Mbit Równoległe 133 MHz 4.2 ns 100-TQFP (14x14)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
71V3578S133PFGI
Numer produktu DigiKey
71V3578S133PFGI-ND
Producent
Numer produktu producenta
71V3578S133PFGI
Szczegółowy opis
Częstotliwość zegara
133 MHz
Czas dostępu
4.2 ns
Status części
Nieaktualne
Napięcie - zasilania
3,135V - 3,465V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)