71V3578S133PFG
Numer produktu DigiKey
800-1474-ND
Producent
Numer produktu producenta
71V3578S133PFG
Szczegółowy opis
SRAM - synchroniczny, SDR Pamięci IC 4,5Mbit Równoległe 133 MHz 4.2 ns 100-TQFP (14x14)
Częstotliwość zegara
133 MHz
Czas dostępu
4.2 ns
Status części
Nieaktualne
Napięcie - zasilania
3,135V - 3,465V
Temperatura robocza
0°C - 70°C (TA)