Dostępne zamienniki:
Similar
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 154
Arkusz danych
W magazynie: 0
Renesas Electronics Corporation
W magazynie: 66
W magazynie: 72
SRAM - synchroniczny, SDR Pamięci IC 4,5Mbit Równoległe 250 MHz 2.6 ns 100-LQFP (14x20)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
IS61LPS12836A-250TQL
Numer produktu DigiKey
IS61LPS12836A-250TQL-ND
Producent
Numer produktu producenta
IS61LPS12836A-250TQL
Opis
IC SRAM 4.5MBIT PARALLEL 100TQFP
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Interfejs pamięci
Równoległe
Prod.
Częstotliwość zegara
250 MHz
Opakowanie
Taca
Czas dostępu
2.6 ns
Status części
Aktywny
Napięcie - zasilania
3,135V - 3,465V
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Temperatura robocza
0°C - 70°C (TA)