71V3556S100PFGI jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Renesas Electronics Corporation
W magazynie: 72
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 72
Arkusz danych
W magazynie: 0
W magazynie: 0
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
SRAM - synchroniczny, SDR (ZBT) Pamięci IC 4,5Mbit Równoległe 100 MHz 5 ns 100-TQFP (14x14)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
71V3556S100PFGI
Numer produktu DigiKey
71V3556S100PFGI-ND
Producent
Numer produktu producenta
71V3556S100PFGI
Opis
IC SRAM 4.5MBIT PARALLEL 100TQFP
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Interfejs pamięci
Równoległe
Prod.
Częstotliwość zegara
100 MHz
Opakowanie
Taca
Czas dostępu
5 ns
Status części
Nieaktualne
Napięcie - zasilania
3,135V - 3,465V
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)