71V2556S150PFGI
Numer produktu DigiKey
71V2556S150PFGI-ND
Producent
Numer produktu producenta
71V2556S150PFGI
Opis
IC SRAM 4.5MBIT PARALLEL 100TQFP
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
SRAM - synchroniczny, SDR (ZBT) Pamięci IC 4,5Mbit Równoległe 150 MHz 3.8 ns 100-TQFP (14x14)
Kategoria
Interfejs pamięci
Równoległe
Prod.
Częstotliwość zegara
150 MHz
Opakowanie
Taca
Czas dostępu
3.8 ns
Status części
Nieaktualne
Napięcie - zasilania
3,135V - 3,465V
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)