71V25761S183PFG8 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 0
Arkusz danych
SRAM - synchroniczny, SDR Pamięci IC 4,5Mbit Równoległe 183 MHz 3.3 ns 100-TQFP (14x20)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
71V25761S183PFG8
Numer produktu DigiKey
71V25761S183PFG8-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
71V25761S183PFG8
Opis
IC SRAM 4.5MBIT PAR 100TQFP
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Częstotliwość zegara
183 MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Czas dostępu
3.3 ns
Status części
Nieaktualne
Napięcie - zasilania
3,135V - 3,465V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)