ROF-78E3.3-0.5SMD-R
Numer produktu DigiKey
945-1689-2-ND - Taśma i szpula (TR)
945-ROF-78E3.3-0.5SMD-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
945-ROF-78E3.3-0.5SMD-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ROF-78E3.3-0.5SMD-R
Opis
DC DC CONVERTER 3.3V
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł nieizolowany PoL Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 3,3V 500mA 5V - 36V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ROF-78E3.3-0.5SMD-R Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
500mA
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Funkcje
SCP
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 75°C
Status części
Aktywny
Sprawność
84%
Typ
Moduł nieizolowany PoL
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
Moduł 4-SMD
Napięcie - wejściowe (min.)
5V
Rozmiar / wymiar
0,53" x 0,49" x 0,18" (13,5mm x 12,5mm x 4,5mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V