PXO7803B-500-M-TR
Numer produktu DigiKey
179-PXO7803B-500-M-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
179-PXO7803B-500-M-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
179-PXO7803B-500-M-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PXO7803B-500-M-TR
Opis
DC-DC NON-ISOLATED, 0.5 A, 4.75~
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł nieizolowany PoL Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 3,3V 500mA 4,75V - 36V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PXO7803B-500-M-TR Modele
Kategoria
Zastosowania
ITE (handel)
Prod.
Funkcje
Zdalne wł./wył.
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (z odciążaniem)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Sprawność
86%
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Moduł nieizolowany PoL
Obudowa / skrzynia
Moduł 4-SMD
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
0,53" x 0,49" x 0,14" (13,5mm x 12,5mm x 3,5mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (min.)
4,75V
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny wysoki
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Agencja zatwierdzająca
CE, UKCA
Napięcie - wyjściowe 1
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy (maks.)
500mA
Bazowy numer produktu
Moc (W)
1.99 W