REDIN240-48
Numer produktu DigiKey
945-3006-ND
Producent
Numer produktu producenta
REDIN240-48
Opis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 240W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Prąd zmienny Zasilacz do montażu na szynie DIN 1 Wyjście 48V 5A
Modele EDA/CAD
REDIN240-48 Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
5A
Moc (W)
240W
Seria
Napięcie - izolacji
3 kV
Zastosowania
ITE (handel)
Sprawność
93,7%
Temperatura robocza
-25°C - 70°C (z odciążaniem)
Funkcje
Wyjście nastawne, rozkład obciążeń, PFC, wejście uniwersalne
Napięcie prądu zmiennego - wejściowe
85 - 264V~
Rozmiar / wymiar
4,50" x 1,81" x 4,88" (114,3mm x 46,0mm x 124,4mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
48V
Agencja zatwierdzająca
CB, CE, cURus
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Zamienniki (2)
Numer katalogowyProducent Ilość dostępnaNumer produktu DigiKey Cena jednostkowa Rodzaj zamiennika
RPS240-48-CUSelec Controls USA Inc.1864106-RPS240-48-CU-ND227,98000 złSimilar
SDR-240-48MEAN WELL USA Inc.01866-1082-ND338,25000 złSimilar
Przestarzałe
Zapasy z platformy handlowej: 83 wyświetl teraz
Ten produkt nie jest już produkowany. Wyświetl Zamienniki.
Alternatywne opcje zakupu
76W magazynie