RPS240-48-CU
Numer produktu DigiKey
4106-RPS240-48-CU-ND
Producent
Numer produktu producenta
RPS240-48-CU
Opis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 240W
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
AC lub DC Zasilacz do montażu na szynie DIN 1 Wyjście 48V 5A
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
5A
Producent
Selec Controls USA Inc.
Moc (W)
240W
Seria
Napięcie - izolacji
4 kV
Opakowanie
Skrzynka
Zastosowania
Przemysł, ITE (handel)
Status części
Aktywny
Sprawność
93%
Typ wejścia
AC lub DC
Temperatura robocza
-25°C - 70°C (z odciążaniem)
Liczba wyjść
1
Funkcje
Wyjście nastawne, PFC, wejście uniwersalne
Napięcie prądu zmiennego - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
5,12" x 1,97" x 5,35" (130,0mm x 50,0mm x 136,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie prądu stałego - wejściowe (min.)
127V
Agencja zatwierdzająca
CE, cULus
Napięcie prądu stałego - wejściowe (maks.)
370V
Numer standardowy
62368-1; UL 508
Napięcie - wyjściowe 1
48V