REDIN120-48 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Selec Controls USA Inc.
W magazynie: 148
Arkusz danych
Prąd zmienny Zasilacz do montażu na szynie DIN 1 Wyjście 48V 2,5A
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
REDIN DIN Rail mounted Power Supplies
Navigating the Complexities of AC/DC Designs and Specifications
REDIN120-48
Numer produktu DigiKey
945-3002-ND
Producent
Numer produktu producenta
REDIN120-48
Opis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 120W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
REDIN120-48 Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
2,5A
Moc (W)
120W
Seria
Napięcie - izolacji
3 kV
Zastosowania
ITE (handel)
Sprawność
92,5%
Temperatura robocza
-25°C - 70°C (z odciążaniem)
Funkcje
Wyjście nastawne, IP20, rozkład obciążeń, PFC, wejście uniwersalne
Napięcie prądu zmiennego - wejściowe
85 - 264V~
Rozmiar / wymiar
4,51" x 1,30" x 4,90" (114,5mm x 33,0mm x 124,4mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
48V
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Zamienniki (1)
Numer katalogowyProducent Ilość dostępnaNumer produktu DigiKey Cena jednostkowa Rodzaj zamiennika
RPS120-48-CUSelec Controls USA Inc.1484106-RPS120-48-CU-ND122,91000 złSimilar
Przestarzałe
Zapasy z platformy handlowej: 30 wyświetl teraz
Ten produkt nie jest już produkowany. Wyświetl Zamienniki.
Other Suppliers on DigiKey
30W magazynie