RPS120-48-CU
Numer produktu DigiKey
4106-RPS120-48-CU-ND
Producent
Numer produktu producenta
RPS120-48-CU
Opis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 120W
Szczegółowy opis
AC lub DC Zasilacz do montażu na szynie DIN 1 Wyjście 48V 2,5A
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
2,5A
Moc (W)
120W
Seria
Napięcie - izolacji
4 kV
Sprawność
0.89
Temperatura robocza
-25°C - 70°C (z odciążaniem)
Funkcje
Wyjście nastawne, wejście uniwersalne
Napięcie prądu zmiennego - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
3,84" x 1,69" x 4,32" (97,5mm x 43,0mm x 109,8mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie prądu stałego - wejściowe (min.)
127V
370V
Napięcie - wyjściowe 1
48V