RAC10E-12SK/277
Numer produktu DigiKey
945-RAC10E-12SK/277-ND
Producent
Numer produktu producenta
RAC10E-12SK/277
Opis
AC/DC CONVERTER 12V 10W
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 12V 833mA 85 - 305V~, 120 - 430V= Wejście
Modele EDA/CAD
RAC10E-12SK/277 Modele
Kategoria
Zastosowania
ITE (handel)
Producent
Recom Power
Funkcje
Płyta bazowa
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 65°C
Opakowanie
Rurka
Sprawność
83%
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Moduł 4-DIP
Rozmiar / wymiar
1,80" x 1,00" x 0,85" (45,7mm x 25,4mm x 21,5mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
85 - 305V~, 120 - 430V=
Agencja zatwierdzająca
CB, CE, cURus
Napięcie - wyjściowe 1
12V
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy (maks.)
833mA
Regulacja linii
±0,5%
Moc (W)
10 W