RAC20E-12SK/277
Numer produktu DigiKey
945-RAC20E-12SK/277-ND
Producent
Numer produktu producenta
RAC20E-12SK/277
Opis
AC/DC CONVERTER 12V 20W
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 12V 1,667A 85 - 305V~ Wejście
Modele EDA/CAD
RAC20E-12SK/277 Modele
Kategoria
Zastosowania
ITE (handel)
Temperatura robocza
-40°C - 90°C (z odciążaniem)
Seria
Sprawność
83%
Opakowanie
Rurka
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Moduł 4-DIP
Rozmiar / wymiar
2,07" x 1,09" x 0,91" (52,7mm x 27,6mm x 23,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus
Napięcie - wejściowe
85 - 305V~
Numer standardowy
Napięcie - wyjściowe 1
12V
Regulacja linii
±0,5%
Prąd - wyjściowy (maks.)
1,667A
Regulacja obciążenia
±0,2%
Moc (W)
20 W