R1SX-3.33.3-R
Numer produktu DigiKey
945-3053-2-ND - Taśma i szpula (TR)
945-R1SX-3.33.3-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
945-R1SX-3.33.3-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
R1SX-3.33.3-R
Opis
DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 3,3V 303mA 2,97V - 3,63V Wejście
Modele EDA/CAD
R1SX-3.33.3-R Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
303mA
Prod.
Napięcie - izolacji
1 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 100°C
Sprawność
0.74
Obudowa / skrzynia
Moduł 8-SMD, 5 odpr.
Napięcie - wejściowe (min.)
2,97V
Rozmiar / wymiar
0,50" x 0,43" x 0,23" (12,8mm x 10,8mm x 5,8mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
3,63V