R-78C3.3-1.0
Numer produktu DigiKey
945-1394-5-ND
Producent
Numer produktu producenta
R-78C3.3-1.0
Opis
DC DC CONVERTER 3.3V 3.3W
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wymiana liniowego regulatora Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 3,3V 1A 7V - 42V Wejście
Modele EDA/CAD
R-78C3.3-1.0 Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
1A
Prod.
Moc (W)
3.3 W
Funkcje
OTP, SCP
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ
Wymiana liniowego regulatora
Sprawność
0.89
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (min.)
7V
Obudowa / skrzynia
Moduł 3-SIP
Napięcie - wejściowe (maks.)
42V
Rozmiar / wymiar
0,46" x 0,33" x 0,41" (11,6mm x 8,5mm x 10,4mm) (dł. x szer. x wys.)