R-78C12-1.0
Numer produktu DigiKey
945-1392-5-ND
Producent
Numer produktu producenta
R-78C12-1.0
Opis
DC DC CONVERTER 12V 12W
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wymiana liniowego regulatora Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 12V 1A 15V - 42V Wejście
Modele EDA/CAD
R-78C12-1.0 Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
1A
Prod.
Moc (W)
12 W
Funkcje
OTP, SCP
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ
Wymiana liniowego regulatora
Sprawność
96%
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (min.)
15V
Obudowa / skrzynia
Moduł 3-SIP
Napięcie - wejściowe (maks.)
42V
Rozmiar / wymiar
0,46" x 0,33" x 0,41" (11,6mm x 8,5mm x 10,4mm) (dł. x szer. x wys.)