RPE-4.100-1502-NS1
Numer produktu DigiKey
2151-RPE-4.100-1502-NS1-ND
Producent
Numer produktu producenta
RPE-4.100-1502-NS1
Opis
BUZZER ELEMENT STD 4.1 KHZ 15MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.1 kHz Standard Elementy piezoelektryczne 30Vp-p Śr. 0,591" (15,00mm) 1 kOhms
Kategoria
Typ
Standard
Producent
Raltron Electronics
Impedancja
1 kOhms
Opakowanie
Taca
Pojemność przy częstotliwości
8000pF przy 100Hz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-20°C - 60°C
Częstotliwość
4.1 kHz
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,591" (15,00mm)