AB1270A-LW100
Numer produktu DigiKey
668-AB1270A-LW100-ND
Producent
Numer produktu producenta
AB1270A-LW100
Opis
BUZZER ELEMENT STD 7KHZ 12MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
7 kHz Standard Elementy piezoelektryczne 30Vp-p Śr. 0,472" (12,00mm) 600 Ohms
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AB1270A-LW100 Modele
Kategoria
Typ
Standard
Producent
PUI Audio, Inc.
Impedancja
600 Ohms
Opakowanie
Torba
Pojemność przy częstotliwości
15000pF przy 100Hz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-30°C - 80°C
Częstotliwość
7 kHz
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,472" (12,00mm)