RH100-40.000-18-F-2050-TR
Numer produktu DigiKey
2151-RH100-40.000-18-F-2050-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
2151-RH100-40.000-18-F-2050-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
2151-RH100-40.000-18-F-2050-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RH100-40.000-18-F-2050-TR
Opis
CRYSTAL 40.0000MHZ 18PF SMD
Szczegółowy opis
40 MHz ±20ppm Kryształy 18pF 50 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RH100-40.000-18-F-2050-TR Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
18pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50 Ohms
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Częstotliwość
40 MHz
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)