RH100-26.000-10-F-1010-EXT-TR
Numer produktu DigiKey
2151-RH100-26.000-10-F-1010-EXT-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
2151-RH100-26.000-10-F-1010-EXT-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
2151-RH100-26.000-10-F-1010-EXT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RH100-26.000-10-F-1010-EXT-TR
Opis
CRYSTAL 26.0000MHZ 10PF SMD
Szczegółowy opis
26 MHz ±10ppm Kryształy 10pF 60 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Pojemność obciążenia
10pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość
26 MHz
Stabilność częstotliwości
±10ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)