Dostępne zamienniki:
Similar
CTS-Frequency Controls
W magazynie: 16 654
Arkusz danych
Similar
CTS-Frequency Controls
W magazynie: 0
Arkusz danych
TXC CORPORATION
TXC CORPORATION
Citizen Finedevice Co Ltd
Odpowiednik parametryczny
24 MHz ±30ppm Kryształy 20pF 60 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RH100-24.000-20-3050-EXT-TR
Numer produktu DigiKey
2151-RH100-24.000-20-3050-EXT-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
2151-RH100-24.000-20-3050-EXT-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
2151-RH100-24.000-20-3050-EXT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RH100-24.000-20-3050-EXT-TR
Opis
CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF SMD
Szczegółowy opis
Kategoria
Pojemność obciążenia
20pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60 Ohms
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość
24 MHz
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)