RH100-12.000-20-2030-TR
Numer produktu DigiKey
2151-RH100-12.000-20-2030-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
2151-RH100-12.000-20-2030-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
2151-RH100-12.000-20-2030-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RH100-12.000-20-2030-TR
Opis
CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD
Szczegółowy opis
12 MHz ±20ppm Kryształy 20pF 100 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Pojemność obciążenia
20pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100 Ohms
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Częstotliwość
12 MHz
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)