RH100-10.000-10-5050-TR
Numer produktu DigiKey
2151-RH100-10.000-10-5050-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
2151-RH100-10.000-10-5050-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
2151-RH100-10.000-10-5050-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RH100-10.000-10-5050-TR
Opis
CRYSTAL 10.0000MHZ 10PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 MHz ±50ppm Kryształy 10pF 250 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Pojemność obciążenia
10pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
250 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
10 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±50ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)