Dostępne zamienniki:
Similar
Raltron Electronics
W magazynie: 3 000
Arkusz danych
40 MHz ±10ppm Kryształy 10pF 60 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
R2520-40.000-10-F-1010-EXT-TR
Numer produktu DigiKey
2151-R2520-40.000-10-F-1010-EXT-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
2151-R2520-40.000-10-F-1010-EXT-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
2151-R2520-40.000-10-F-1010-EXT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
R2520-40.000-10-F-1010-EXT-TR
Opis
CRYSTAL 40.0000MHZ 10PF SMD
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
R2520-40.000-10-F-1010-EXT-TR Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
10pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość
40 MHz
Stabilność częstotliwości
±10ppm
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)