R2520-38.400-10-F-1020-TR
Numer produktu DigiKey
2151-R2520-38.400-10-F-1020-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
2151-R2520-38.400-10-F-1020-CT-ND - Taśma cięta (CT)
2151-R2520-38.400-10-F-1020-DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
R2520-38.400-10-F-1020-TR
Opis
CRYSTAL 38.4MHZ 10PF SMD
Szczegółowy opis
38.4 MHz ±10ppm Kryształy 10pF 60 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Pojemność obciążenia
10pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60 Ohms
Temperatura robocza
-10°C - 60°C
Częstotliwość
38.4 MHz
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)