Dostępne zamienniki:
Similar
Raltron Electronics
W magazynie: 0
Arkusz danych
32 MHz ±10ppm Kryształy 10pF 50 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
R2520-32.000-10-F-1010-EXT-TR
Numer produktu DigiKey
2151-R2520-32.000-10-F-1010-EXT-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
2151-R2520-32.000-10-F-1010-EXT-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
2151-R2520-32.000-10-F-1010-EXT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
R2520-32.000-10-F-1010-EXT-TR
Opis
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Pojemność obciążenia
10pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
32 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2,5x2)
Stabilność częstotliwości
±10ppm
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)