R2520-12.000-10-3030-TR | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | R2520-12.000-10-3030-TR |
Opis | CRYSTAL 12.0000MHZ 10PF SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 12 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 12 MHz ±30ppm Kryształy 10pF 180 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Pojemność obciążenia 10pF |
Prod. | Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 180 Ohms |
Seria | Tryb roboczy Podstawowy |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -10°C - 60°C |
Status części Aktywny | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Typ Kryształ MHz | Obudowa / skrzynia |
Częstotliwość 12 MHz | Obudowa dostawcy urządzenia 4-SMD (2,5x2) |
Stabilność częstotliwości ±30ppm | Rozmiar / wymiar 0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja częstotliwości ±30ppm | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,026" (0,65mm) |