R2016-48.000-7-F-0715-TR-NS1
Numer produktu DigiKey
2151-R2016-48.000-7-F-0715-TR-NS1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
2151-R2016-48.000-7-F-0715-TR-NS1CT-ND - Taśma cięta (CT)
2151-R2016-48.000-7-F-0715-TR-NS1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
R2016-48.000-7-F-0715-TR-NS1
Opis
CRYSTAL 48.0000MHZ 7PF SMD
Szczegółowy opis
48 MHz ±7ppm Kryształy 7pF 60 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Pojemność obciążenia
7pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60 Ohms
Temperatura robocza
-10°C - 60°C
Częstotliwość
48 MHz
Stabilność częstotliwości
±15ppm
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±7ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)