R2016-32.000-10-F-1010-TR-NS2
Numer produktu DigiKey
2151-R2016-32.000-10-F-1010-TR-NS2TR-ND - Taśma i szpula (TR)
2151-R2016-32.000-10-F-1010-TR-NS2CT-ND - Taśma cięta (CT)
2151-R2016-32.000-10-F-1010-TR-NS2DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
R2016-32.000-10-F-1010-TR-NS2
Opis
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
Szczegółowy opis
32 MHz ±10ppm Kryształy 10pF 60 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Pojemność obciążenia
10pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość
32 MHz
Stabilność częstotliwości
±15ppm
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)