R2016-27.000-8-F-1010-EXT-TR
Numer produktu DigiKey
2151-R2016-27.000-8-F-1010-EXT-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
2151-R2016-27.000-8-F-1010-EXT-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
2151-R2016-27.000-8-F-1010-EXT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
R2016-27.000-8-F-1010-EXT-TR
Opis
CRYSTAL 27.0000MHZ 8PF SMD
Szczegółowy opis
27 MHz ±10ppm Kryształy 8pF 100 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Pojemność obciążenia
8pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość
27 MHz
Stabilność częstotliwości
±10ppm
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)