R2016-26.000-9-F-1010-TR-NS5
Numer produktu DigiKey
2151-R2016-26.000-9-F-1010-TR-NS5TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
R2016-26.000-9-F-1010-TR-NS5
Opis
CRYSTAL 26.0000MHZ 9PF SMD
Szczegółowy opis
26 MHz ±10ppm Kryształy 9pF 100 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Pojemność obciążenia
9pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100 Ohms
Temperatura robocza
-10°C - 60°C
Częstotliwość
26 MHz
Stabilność częstotliwości
±10ppm
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)