R2016-26.000-8-F-1010-TR-NS1
Numer produktu DigiKey
2151-R2016-26.000-8-F-1010-TR-NS1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
R2016-26.000-8-F-1010-TR-NS1
Opis
CRYSTAL 26.0000MHZ 8PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
26 MHz ±10ppm Kryształy 8pF 100 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
R2016-26.000-8-F-1010-TR-NS1 Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
8pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-10°C - 60°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
26 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2x1,6)
Stabilność częstotliwości
±10ppm
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)