R2016-25.000-20-F-1515-EXT-TR
Numer produktu DigiKey
2151-R2016-25.000-20-F-1515-EXT-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
2151-R2016-25.000-20-F-1515-EXT-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
2151-R2016-25.000-20-F-1515-EXT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
R2016-25.000-20-F-1515-EXT-TR
Opis
CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD
Szczegółowy opis
25 MHz ±15ppm Kryształy 20pF 120 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
R2016-25.000-20-F-1515-EXT-TR Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
20pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
120 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość
25 MHz
Stabilność częstotliwości
±15ppm
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±15ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)