R2016-24.000-10-1010-TR-NS1 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | R2016-24.000-10-1010-TR-NS1 |
Opis | CRYSTAL 24.0000MHZ 10PF SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 12 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 24 MHz ±10ppm Kryształy 10pF 120 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Pojemność obciążenia 10pF |
Prod. | Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 120 Ohms |
Seria | Tryb roboczy Podstawowy |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -10°C - 60°C |
Status części Aktywny | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Typ Kryształ MHz | Obudowa / skrzynia |
Częstotliwość 24 MHz | Obudowa dostawcy urządzenia 4-SMD (2x1,6) |
Stabilność częstotliwości ±10ppm | Rozmiar / wymiar 0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja częstotliwości ±10ppm | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,020" (0,50mm) |