R2016-24.000-10-1010-TR-NS1
Numer produktu DigiKey
2151-R2016-24.000-10-1010-TR-NS1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
2151-R2016-24.000-10-1010-TR-NS1CT-ND - Taśma cięta (CT)
2151-R2016-24.000-10-1010-TR-NS1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
R2016-24.000-10-1010-TR-NS1
Opis
CRYSTAL 24.0000MHZ 10PF SMD
Szczegółowy opis
24 MHz ±10ppm Kryształy 10pF 120 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Pojemność obciążenia
10pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
120 Ohms
Temperatura robocza
-10°C - 60°C
Częstotliwość
24 MHz
Stabilność częstotliwości
±10ppm
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)