R1612-27.000-8-F-1530-TR
Numer produktu DigiKey
2151-R1612-27.000-8-F-1530-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
2151-R1612-27.000-8-F-1530-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
2151-R1612-27.000-8-F-1530-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
R1612-27.000-8-F-1530-TR
Opis
CRYSTAL 27.0000MHZ 8PF SMD
Szczegółowy opis
27 MHz ±15ppm Kryształy 8pF 150 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Pojemność obciążenia
8pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
150 Ohms
Temperatura robocza
-10°C - 60°C
Częstotliwość
27 MHz
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,049" (1,60mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±15ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,014" (0,35mm)