R1612-26.000-8-F-2020-EXT-TR
Numer produktu DigiKey
2151-R1612-26.000-8-F-2020-EXT-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
2151-R1612-26.000-8-F-2020-EXT-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
2151-R1612-26.000-8-F-2020-EXT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
R1612-26.000-8-F-2020-EXT-TR
Opis
CRYSTAL 26.0000MHZ 8PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
26 MHz ±20ppm Kryształy 8pF 150 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Pojemność obciążenia
8pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
150 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
26 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (1,6x1,25)
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,049" (1,60mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,014" (0,35mm)