OX4180A-HZ-0.6-12.800-3.3
Numer produktu DigiKey
2151-OX4180A-HZ-0.6-12.800-3.3-ND
Producent
Numer produktu producenta
OX4180A-HZ-0.6-12.800-3.3
Opis
XTAL OSC OCXO 12.8MHZ 3.3V TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12.8 MHz OCXO HCMOS Oscylator 3,3V 6-DIP (0,750", 19,05mm), 5 odprowadzeń
Kategoria
Wyjście
HCMOS
Prod.
Napięcie - zasilania
3,3V
Seria
Stabilność częstotliwości
±6ppb
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
6-DIP (0,750", 19,05mm), 5 odprowadzeń
Typ
Rozmiar / wymiar
1,000" x 1,000" (25,40mm x 25,40mm) (dł. x szer.)