OX4170A-D3-2-25.000-3.3
Numer produktu DigiKey
2151-OX4170A-D3-2-25.000-3.3-ND
Producent
Numer produktu producenta
OX4170A-D3-2-25.000-3.3
Opis
XTAL OSC OCXO 25MHZ 3.3V SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 MHz OCXO HCMOS Oscylator 3,3V 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Wyjście
HCMOS
Prod.
Napięcie - zasilania
3,3V
Seria
Stabilność częstotliwości
±20ppb
Opakowanie
Listwa
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Nieaktualne
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Rozmiar / wymiar
0,374" x 0,287" (9,50mm x 7,30mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,173" (4,40mm)