OX4170A-D3-2-20.000-3.3 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Taitien
W magazynie: 0
Arkusz danych
20 MHz OCXO HCMOS Oscylator 3,3V 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
OX4170A-D3-2-20.000-3.3
Numer produktu DigiKey
2151-OX4170A-D3-2-20.000-3.3-ND
Producent
Numer produktu producenta
OX4170A-D3-2-20.000-3.3
Opis
XTAL OSC OCXO 20MHZ 3.3V SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±20ppb
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Torba
Prąd - zasilania (maks.)
150mA
Status części
Nieaktualne
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Rozmiar / wymiar
0,374" x 0,287" (9,50mm x 7,30mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,173" (4,40mm)