OX4120A-D3-5-10.000-3.3
Numer produktu DigiKey
2151-OX4120A-D3-5-10.000-3.3-ND
Producent
Numer produktu producenta
OX4120A-D3-5-10.000-3.3
Opis
XTAL OSC OCXO 10MHZ 3.3V TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 MHz OCXO HCMOS Oscylator 3,3V 14-DIP, 4 odprowadzenia (pełny rozmiar, puszka metalowa)
Kategoria
Wyjście
HCMOS
Prod.
Napięcie - zasilania
3,3V
Seria
Stabilność częstotliwości
±50ppb
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
14-DIP, 4 odprowadzenia (pełny rozmiar, puszka metalowa)
Typ
Rozmiar / wymiar
0,819" x 0,520" (20,80mm x 13,20mm) (dł. x szer.)