OX4014A-D3-2-20.000-3.3_top
OX4014A-D3-2-20.000-3.3
Numer produktu DigiKey
2151-OX4014A-D3-2-20.000-3.3-ND
Producent
Numer produktu producenta
OX4014A-D3-2-20.000-3.3
Opis
XTAL OSC OCXO 20MHZ 3.3V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 MHz OCXO HCMOS Oscylator 3,3V 6-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Wyjście
HCMOS
Prod.
Napięcie - zasilania
3,3V
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
6-SMD, brak odprowadzenia
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,575" x 0,382" (14,60mm x 9,70mm) (dł. x szer.)
Typ
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,276" (7,00mm)