CP5032-25.000-2.5-25-X-T-TR | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | CP5032-25.000-2.5-25-X-T-TR |
Opis | XTAL OSC XO 25MHZ 2.5V LVPECL |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 14 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 25 MHz XO (standardowe) LVPECL Oscylator 2,5V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Wyjście LVPECL |
Prod. | Napięcie - zasilania 2,5V |
Seria | Stabilność częstotliwości ±25ppm |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -40°C - 85°C |
Status części Aktywny | Prąd - zasilania (maks.) 80mA |
Rezonator bazowy | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Typ | Obudowa / skrzynia 6-SMD, brak odprowadzenia |
Częstotliwość | Rozmiar / wymiar 0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.) |
Funkcja Włączenie/wyłączenie | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,051" (1,30mm) |