CP5032-156.250-3.3-25-X-T-TR
Numer produktu DigiKey
2151-CP5032-156.250-3.3-25-X-T-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
2151-CP5032-156.250-3.3-25-X-T-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
2151-CP5032-156.250-3.3-25-X-T-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CP5032-156.250-3.3-25-X-T-TR
Opis
XTAL OSC XO 156.25MHZ 3.3V LVPEC
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
156.25 MHz XO (standardowe) LVPECL Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Wyjście
LVPECL
Prod.
Napięcie - zasilania
3,3V
Seria
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Prąd - zasilania (maks.)
80mA
Rezonator bazowy
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Obudowa / skrzynia
6-SMD, brak odprowadzenia
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,051" (1,30mm)